CennetHalkı markasının ve logosunun tüm telif hakları Türk Patent Enstitüsü’ nün onayıyla tarafımıza aittir. Bu markanın yazılı, görüntülü, sesli her hangi bir yayın organı tarafından kullanılması hukuki olarak suçtur.

CennetHalkı sitesinde yayınlanan tüm yazılı, sesli ve görüntülü kaynakların telif hakları: 1. Yazarına, 2. Siteye aittir. Bu sorumlulardan izin almadan kaynakların kullanımı durumunda telif hakkı yasası ihlal edilmiş olup, hukuki müdahale etmemize sebep olunmuş olunur.

Sitedeki içeriklere özgün makaleler içerisinden link verilmesinde veya kopyalanan içeriklerin telif hakları (yazar ve kaynak isimleri) muhafaza edilerek ticari amaç olmadan farklı yayın organlarında yazılı, sözlü şekilde yayınlanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Bizden izin alınmaksızın sitemizin adını kullanan yayın organlarının içeriğinde olabilecek problemlerden ve hatalardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemizin adı kullanılarak alınan metinleri sadece sitemizde yayınlananlarının sorumluluğu bizlere aittir.